Najczęściej zadawane pytania

Czy jest możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów?
Tak, istnieje możliwość odbioru zakupionych produktów, w tym celu należy podczas składania zamówienia na etapie wyboru sposobu dostawy i płatności wybrać odbiór osobisty oraz dowolną formę zapłaty. Odbiór będzie możliwy na ul. JSenatorskiej 31 w Łodzi niezwłocznie po otrzymaniu stosownej informacji na Państwa adres mailowy o gotowości zamówienia do odbioru. W przypadku płatności przelewem zamówienie jest zazwyczaj gotowe na następny dzień roboczy licząc od momentu złożenia zamówienia,

Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę ?
Niestety na obecną chwilę nie prowadzimy wysyłki poza granicę Polski

Jak szybko realizowane są zamówienia złożone w Państwa sklepie ?
Wszystkie złożone zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Dla zamówień złożonych do godziny 13 z opcją płatności za pobraniem oraz wysyłce kurierem czas ten wynosi zwykle do 24 godzin. W przypadku zamówień z opcją płatności przelewem, realizacja następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Czas dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi do 4 dni, paczkomaty dostarczane są z reguły w przeciągu 1-2 dni od momentu nadania.

Jak mogę sprawdzić stan realizacji mojego zamówienia ?
Informację na o Państwa zamówieniu są przez nas na każdym jego etapie realizacji wysyłane bezpośrednio na podany przez Państwa adres mailowy, dodatkowo po nadaniu przez nasz magazyn przesyłki otrzymują Państwo numer listu przewozowego wraz z linkiem do śledzenia na stronach firm przewozowych. Posiadając wyłącznie numer przesyłki statusy paczek można sprawdzić na poniższych stronach :
Firma kurierska DPD: www.dpd.com.pl
Firma kurierska GLS: www.gls-group.eu
Paczkomaty  Inpost:  www.inpost.pl
Poczta Polska: www.poczta-polska.pl

Otrzymałem link do statusu przesyłki, jednak nie widzę żadnej informacji o niej na stronie.
Możliwe, iż przesyłka nie została jeszcze zarejestrowana przez oddział doręczający. Dla przesyłek DPD, GLS oraz Inpost status powinien ulec zmianie około godziny 18 w dniu nadania paczki, w przypadku Poczty polskiej czas ten może wynieść 1-3 dni.

Otrzymała przesyłkę jednakże zakupiony towar jest uszkodzony, co powinna zrobić w tej sytuacji ?
Staramy się aby wszystkie zamówienia realizowane przez nasz sklep docierały do klientów w oryginalnym, nienaruszonym stanie, niestety sporadycznie zdarzają się przypadki drobnych uszkodzeń po stronie firm kurierskich. W przypadku stwierdzenia takie usterki w obecności kuriera należy niezwłocznie sporządzić protokół szkody w jego obecności opisując dokładnie zaistniałe uszkodzenia. następnie dokument taki należy wysłać na poniższy adres wraz z opisem sytuacji: info@cdd.pl

Jak długi jest okres gwarancji na produkty zakupione w Państwa sklepie ?
Zdecydowana większość produktów oferowanych przez Centrum Dla Domu posiada standardową 2 letnią gwarancję producenta, zdarzają się jednak produkty z gwarancją 3 letnią, wówczas taka informacja widoczna jest w opisie danego przedmiotu.

Czy pokrowiec Premium 2w1 występuje wyłącznie w kolorze szarym ?
Pokrowiec Vileda Premium 2 w 1 występuje wyłącznie w kolorze szarym, w innych kolorach dostępne są następujące pokrowce:
Collection, Park&Go, Comfort Plus

W Jaki sposób należy zamocować pokrowiec na deskę do prasowania ?
Pokrowiec Vileda, należy rozłożyć na powierzchni deski przeznaczonej do prasowania, następnie za pomocą 2 sznureczków naciągnąć go na deskę. Cały proces przedstawiony jest na poniższym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=Exa5clwnxYc

Jaki płyń powinnam używać do mycia szyb myjką Windomatic ?
Ściągaczka Windomatic przeznaczona jest do ściągania wody z szyb, luster, płytek oraz kabin prysznicowych. Do procesu mycia powierzchni można użyć dowolnego detergentu dostępnego na rynku.

Czy robot Virobi sprzedawany jest z wkładami, jeśli tak to z iloma ?
Robot elektryczny Virobi sprzedawany jest w komplecie z 3 wkładami, dodatkowe wkłady do urządzenia można zakupić na poniższej stronie :
Wkłady Virobi

Czy deska posiada gniazdko oraz antenkę ?
Wszystkie deski Viledy z wyjątkiem deski Smart posiadają wbudowane gniazdko wraz z przedłużaczem oraz antenkę podtrzymującą przewód. Poniżej wyszczególnione deski z oraz bez gniazdka i antenki:
DESKI Z GNIAZDKIEM ORAZ ANTENKĄ :
Deska Vileda Viva Express Premium +
Deska Vileda Viva Express Comfort+
Deska Vileda Viva Express Eco New
Deska Vileda Viva Express Smart +
DESKI BEZ GNIAZDKA ORAZ ANTENKI :
Deska Vileda Viva Express Smart

Nasze marki

  • Lakma
  • Vileda
  • Perlux
  • Sidolux
  • Lakma - Dywanlux
  • Crystal
  • Green Visoin
  • Satin
  • Virobi
COPYRIGHT © 2019 Centrum Dla Domu  /  design by VENTI